Protez Göz Yapım Süresi, Cerrahisi ve İlk Ne Zaman Uygulanır?

Protez Göz Yapım Süresi

Protez Göz yapım süresi eğer hastanın göz yapısı Protez Göz takılması uygun iste ve/veya ameliyat olunmuş hazır durumda ise ölçüleri alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Eğer hasta memnun kalmaz ise değişim için yardımcı olunabilir .

Protez Göz Cerrahisi

Yuvarlak şekilde olan orbital implattlar kaybolan boşluğun yerini doldurmak için yerleştirilir. Günümüzde farklı farlı bir çok implant mevcuttur, En çok kullanılan akrillik, slikon, hidroksiapatit ve polietilen metaryelden üretilen impalantlardır. Tüm implantların kendine has eksi veya artı özellikleri bulunmaktadır, Genel olarak tümü aynı görevi yapmaktadır.

Protez Göz İlk Ne Zaman Uygulanır?

Protez Göz ilk defa yaptırmak ve gözü uygun olmayan hastalar ameliyatın üzerinden 1 ay geçtiği takdirde yaptırabilirler, Bu zaman dilimi ameliyatı yapılan bölgenin iyileşmesi için gereken azami süredir, Bu süre zarfı bittikten sonra yeteri kadar iyileşme gözüken hastalar Protez Göz merkezlerine yönlendirilir daha sonrasında hastaya özel alınan ölçülerde protezler yapılır ve teslim edilir.

Daha detaylı bilgi veya randevu almak için hemen arayıp iletişime geçebilirsiniz, Protez Göz için Fiyat bilgisi telefon üzerinden verilmektedir.

Dip Not:
*Hamileler için uygundur.