Protez Göz Çeşitleri Nelerdir?

Protez Göz Çeşitleri Nelerdir?

Protez Gözler, Hazır Koleksiyon Protez Göz, Kişiye Özel Hareketli Protez Göz ve Kişiye Özel Bio-Akrillik Protez Göz olmak üzere üç ayrı kategoriye ayrılır. Bunları alt alta sıralayacak olursak.

Hazır Koleksiyon Protez Göz

Hazır Koleksiyon Protez Gözler tamamen kişiye özel olarak hazırlanmazlar fakat göz yuvaları uygun olan hastalar bunlardan kullanabilir, özel olarak hazırlanmamasının sebebi bütçesi yüksek olmayan hastalar içindir. Hazır Koleksiyon Protez Gözler İçi Buradan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Kişiye Özel Hareketli Protez Göz

Kişiye Özel Hareketli Protez Gözler ise Tamam sizin göz ölçüleriniz alınarak renk, oran birebir olacak şekilde hazırlanmaktadır, kişiye özel hareketli protez gözler dışarıdan bakıldığında hiç bir şekilde belli olmayacaktır. Kişiye özel protez gözler hakkında detaylı bilgi veya randevu için hemen arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için buraa tıklaya bilirsiniz Kişiye Özel Hareketli Protez Göz.

Kişiye Özel Bio-Akrillik Protez Göz

Kişiye Özel Bio-Akrillik Protez Gözler ise isminden de anlaşıldığı gibi tamamen size özel olarak yapılan ancak malzemesi Akrillik olan gözlerdir bunlarda dışarıdan bakıldığı zaman hiç bir şekilde yapay olduğu anlaşılmayacak gözlerdir, Kişiye Özel Bio-Akrillik Protez Gözler ile ilgili detaylı bilgi veya randevu almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz,

Sitemizde Protez Göz Fiyatları ile ilgili bilgi paylaşamıyoruz, hukuki olarak yasak bunun için hemen iletişime geçerek detaylı bilgi veya randevu talep edebilirsiniz.